Санки з хлопчиком, загальна маса яких 50 кг, починають з’їжджати з гори заввишки 10 м і завдовжки

100 м. Наприкінці спуску санки мають швидкість 10 м/с. Визначте силу тертя, що діє на санки під час руху

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Тоня.

Ответ:

90 Н

Объяснение:

а= 2м/с

m = 45кг

F=m*a

F=2*45=90Н