Важільзнаходиться в рівновазі під дією двох сил. Перша сила 4 H має плече 15 см. Визначте, чому

дорівнює друга сила, якзо її по лече 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Иван.

Ответ:

6H

Объяснение:

F_{1}=

L_{1}=15cм=0.15м   L_{2}=10cм=0.1м

M_{1} =M_{2}

M_{1} = F_{1}L_{1}       M_{2} = F_{2}L_{2}

F_{1}L_{1}=F_{2}L_{2}

F_2=\frac{F_1L_1}{L_2}

F_2=\frac{4*0.15}{0.1}=6H