Важіль знаходиться в рівновазі під дією двох сил. Перша сила 5Н має плече 30 см. Визначте, чому

дорівнює друга сила, якщо її плече 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Андрей.

Ответ:

Друга сила дорівнює 15Н

Объяснение:

Смотри формула будет иметь такой вид

F_{1} *l_{1} =F_{2} *l_{2}, находи от сюда  F2

F_{2} =\frac{F_{1} *l_{1}}{l_{2} }=\frac{5*30}{10} =\frac{150}{10} =15H