Важіль знаходиться в рівновазі під дією двох сил. Перша сила 8 Н має плече 20см. Визначте, чому

дорівнює друга сила, якщо її плече 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

F1l1=F2l2

F2=F1l1/l2=8×0.2/0.16=10H

Відповідь: 10Н

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️