Яку масу води можна нагріти від 25°С до 75°С за 2 хв 40 с електричним нагрівачем , ККД якого

становить 75 % , Нагрівач виготовлено з 11 м нікелінового дроту з площею перерізу 0,5мм², живить нагрівач ввдмережі 220Впомогите!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Александр.

Η=Ап/Аз   или η = m c ΔΤ / IUt   ;   I=U/R ;  R = ρl / S  все в одной формуле: η = mcΔΤρl / U U St  ⇒ m = ηUUt S / cΔΤρl  = 0,75·220·220·160·0,5 / 4200·50·0,042·11 = 0,057 кг