Визначте довжину ніхромового дроту з площею поперечного перерізу 0,25 мм2, з якого виготовлений

нагрівач електричного чайника. Чайник живиться від мережі напругою 220В і нагріває 1,5 літра води від 25 до 100 С за 10 хвилин. ККД чайника – 50 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Олина Лиза.

Ответ: 49,54 м

Объяснение:

С початку розрахувати потужність яку потрібно для нагріву води за формулою P =  (вага рідини*теплоємкість(tдо-tвід)*1,2)÷ (860 × час)

m = V*p плотність води приблизно 1 то маса дорівнює 1,5 кг

P = (1,5*4,1806(100-25)*1,2)÷ (860 × 0,17) = 0.11 кВт

так як ККД 50% потрібно в 2 рази більше 0.22кВт

Знаючи потужність нагрівача потрібно тепер розрахувати  його довжину

L = R*S/p де p удільне електричне супротивлення ніхрому

R = U/I   I= P/U => R = 220 Вт/1 = 220 Ом

довжина L = 220*0.25/1,11 = 49,54 м

Вибачте за погану Українську