По поверхні парти за допомогою горизонтальної пружини рівномірно тягнуть брусок, прикладаючи силу

2 Н. Брусок просунувся на відстань 50 см. Яку роботу виконала при цьому сила пружності пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Мария.

Відповідь:

Пояснення:

F=2H

S=50см=0.5м

А=F*S

A=2*0.5=1дж