НАРОД ПЖЖЖ ПОМОГИТЕ СРОЧНО БЕЗ ИГНОРА!! ФИЗИКИ ПЛИЗЗЗЗ ПОМОГИТЕ!!!!!!! 1)За допомогою пружини

брусок тягнуть по столу зі швидкістю 5 см/с. Видовження пружини дорівнює 4 см та не змінюється з часом. Обчисліть жорсткість пружини, якщо за 10 секунд сила пружності виконала роботу 24 Дж. Відповідь запишіть у Н/м.2)Обчисліть роботу (у Дж), яку необхідно виконати, щоб рівномірно підняти з дна моря до поверхні мармурову деталь масою 81 кг. Глибина моря 8 метрів, густина мармуру 2700 кг/м3, густина морської води 1030 кг/м3, g=10 Н/кг.3)Автомобіль рівномірно рухався зі швидкістю 16 м/с протягом 20 секунд. Знайдіть силу тяги автомобіля, якщо двигун автомобіля виконав роботу 480 кДж.ПРОШУ ВАС, ПОМОГИТЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) t = 2с

g = 10 м/с²

найти:

h = ?

h = gt²/2

h = 10м/с² * 4с² / 2

h = 40м / 2

h = 20м

V=s/t

t=18мин=0,3ч

s=16км

v=16/0,3

v=53⅓км/ч

s=16км=16000м

t=18мин=1080с

v=16000/1080

v=14,81м/с

m = ρ * V

В данном случае  m = 54 г,  ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

2)m= 81 кг

h= 8 метров

pгранита = 2700 кг/м^3

pмор.води = 1030 кг/м^3

A- ?

F = mg-Fa

V = m/pгранита

Fa = pмор.водиgm/pгранита F=mg-pмор.водиgm/pгранита=mg(1-pмор.води/pгранита)

A=Fs=mg(1-pмор.води/pгранита)h

A=(81*9,8(1-1030/2700))*8 = 3927 Дж=3,927 кДж

3)

t = 2с

g = 10 м/с²

найти:

h = ?

h = gt²/2

h = 10м/с² * 4с² / 2

h = 40м / 2

h = 20м

V=s/t

t=18мин=0,3ч

s=16км

v=16/0,3

v=53⅓км/ч

s=16км=16000м

t=18мин=1080с

v=16000/1080

v=14,81м/с

m = ρ * V

В данном случае  m = 54 г,  ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³