За допомогою пружини брусок тягнуть по столу зі швидкістю 5 см/с. Видовження пружини дорівнює 4 см

та не змінюється з часом. Обчисліть жорсткість пружини, якщо за 10 секунд сила пружності виконала роботу 24 Дж. Відповідь запишіть у Н/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Асадчих Артём.

Ответ:

Работа А=F*S= F*v*t, откуда сила F=24/(0.05*10)= 48 H,

k=F/x=48/0.04=1200 Н/м