ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА Яку роботу виконує механізм потужністю 50 Вт за 30 с? (Підказка: з формули

потужності Знайдіть Роботу (А)

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Вадим.

Ответ: 1500Дж

Объяснение:

Дано: N=50Bт

t=30c

Знайти: А=?

Аналіз: N=A÷t

A=N×t

Розв'язання: А=50×30=1500Дж