.На тіло, що повністю занурене у гас, діє архімедова сила 2 Н. Яку густину має тіло, якщо його маса

становит 450 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Мариям.

Ответ:

1800кг/м³

Объяснение:F=ρgV         V=F/ρg

V=2/800*10=0,00025м³

ρ=m/V

ρ=0,45/0,00025=1800кг/м³