Визначте потужність електричного пристрою, якщо напруга на ньому 12 В, а сили струму в колі 4 А


Ответы на вопрос

Отвечает Miftahov Karim.

Ответ: 48 Вт.

Объяснение: P = U*I = 12*4 = 48 Вт.