Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 10 хвилин, якщо напруга 4

В, а сила струму 250 мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Позяев Степан.

Работа тока

А = IUt

t=10мин=10×60c

I=250мА=0,25А

A=0,25×4×10×60=600Дж

Ответ 600Дж