1. Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 10 хвилин, якщо

напруга 4В, а сила струму 250 мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Каменева Валерия.

Відповідь:

Работа тока

А = IUt

t=10мин=10×60c

I=250мА=0,25А

A=0,25×4×10×60=600Дж

Ответ 600Дж

Пояснення:

Работа тока

А = IUt

t=10мин=10×60c

I=250мА=0,25А

A=0,25×4×10×60=600Дж

Ответ 600Дж