.Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 10 хвилин, якщо напруга 4

В, а сила струму 250 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

Відповідь:

600 Дж.

Пояснення:

Переведемо час 10 хв у систему СІ (10 хв * 60 с = 600 с) та силу струму 250 мА = 0,25 А. Робота електричного поля виражається через формулу потужності: A = P*t). Потужність електричного поля: P = I*U. Отже, робота, яку виконує електричний струм у лампочці кишенькового ліхтарика буде становити:

A = U*I*t. (1)

Підставимо значення у формулу (1):

A = 4*0.25*600 = 600 Дж.