Скільки витрачається енергія (у кВт*год ) при електролітичному добуванні 9,32 кг алюмінію, якщо

напруга на електролітичній ванні 9 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Артём.

Объяснение:

Дано

m=9,32кг

U=9B

W-?

Решение

q=m/k

q=9,32/0,093*10^-6=100,2*10^6 Кл

А=qU

A=100,2*10^6*9=901,8*10^6 Дж=0,0002505 кВт*ч

Ответ :А=0,0002505 кВт*ч