При якій максимальній довжині підвішений вертикально стальний дріт починає рватися під дією власної

ваги в повітрі? Межа міцності сталі прийняти рівною 600МПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Объяснение:

l=ó/pg=600•10⁶Па/7800кг/м³•10м/с²=7692м