СРОЧНО. МНого баллов. Як зміниться швидкість тіла, якщо кінетична енергія тіла зменшилася в 4 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Пётр.

E1 = m*v1² / 2

E2 = E1/4=m*v2²/2

E1 / E2 = (v1/v2)² = 4

v1 / v2 = √4 = 2 раза