Тіло падає з висоти 5 м . визначте чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на землю


Ответы на вопрос

Отвечает Желтухин Иван.

Ответ:

Объяснение : по закогу збереження енергії - Eк = Еп, тобто mv^2/2=mgh. m - скоротимо. v^2/2=gh; v^2=2gh; v = √2gh = √ 2*10*500 =√ 10000 = 100 м/с

Объяснени

ЗВИНЯЙТЕ ЯК ЩО ЩОСЬ НЕ ПРАВИЛЬНО