П'ять однакових резисторів 20 Ом кожний з'єднали паралельно. яким буде загальний опір батареї?

Мой ответ:

Ответы на вопрос

Отвечает Наурызбаева Сабина.

Ответ:

4 ом

Объяснение:

Якщо резистори мають однаковий номінал, користкємося формулою для паралельного включення : R=R1/n=20/5=4