Баштовий кран рівномірно піднімає вантаж масою 0,6 т зі швидкістю 20 м/хв. Сила струму в

електродвигуні, розрахованому на 220 В, 16, 5 А. Визначити ККД крана.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 0,6 т = 600 кг

v = 20 м/мин = (1/3) м/с

U = 220 B

I = 16,5 А

_________

КПД - ?

1)

Полезная мощность:

Nп = F·v = m·g·v = 600·10·(1/3) = 2000 Вт

2)

Затраченная мощность:

Nз = U·I = 220·16,5 = 3630 Вт

3)

КПД = Nп / Nз = 2000 / 3 630 ≈ 0,55     или   55%