Спортсмен підняв штангу масою 75 кг на висоту 2 м. Яку потенційну енергією має штанга?


Ответы на вопрос

Отвечает Ільченко Діма.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 75 кг

h = 2 м

_________

Eп - ?

Eп = m·g·h = 75·10·2 = 1 500 Дж