ПРОШУ ПОМОГИТЕ4. Спортсмен підняв штангу массою 60 кг на висоту 2,5 м зі швидкістю 2 м/с. Якою

кінетичною та потенціальною енергією володіє штанга?​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Надя.

Объяснение:

Дано:

m = 60кг

h = 2,5м

v = 2м/с

g = 10н/м

Е(кін) - ?

Е(пот) -?

Розв'язання

Е(кін) =mv^2/2 E(кін) = 60кг*2м/м /2= 60Дж

E(пот) = mgh Е(пот) = 60кг*10н/м*2,5м=1500Дж

В-дь: 60Дж; 1500Дж