Маса вітаміну С, що потрібна людині щодня, відноситься до маси вітаміну Е як 4:1. Яка добова

норма споживання вітаміну Е, якщо добова норма вітаміну С дорівнює 60 мг? Які продукти, що містять вказані вітаміни, можна купити в нашому магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Козырев Егор.

Ответ:

15 мг

про ваш магазин уже сами напишите

Пошаговое объяснение:

можно пропорцией

4 : 1 = 60 : х

х = 60/4 = 15 (мг)

можно просто рассуждением, что витамина Е надо в 4 раза меньше, тогда тоже

х=60/4 = 15 (мг)