45 мг вітаміну С на день добова норма для дітей 10 років. У 100 грамах чорної смородини міститься

200 мг вітаміну С, а в апельсинах і лимонах відповідно на 140 мг і 160 мг менше. Скільки вітаміну С у 100 грамах апельсинів? А у 100 грамів лимонів? Складіть свій раціон із продуктів що містять вітамінів С.

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.
1)200-140=60(мг)- апельсин
2)200-160=40(мг)- лимон