399.° Для нормального функціонування організму людина щодня має отримувати 500 мг вітаміну С.

Паління однієї цигарки руй- нує 25 мг вітаміну С. Скільки міліграмів цього вітаміну краде в себе той, хто викурює 12 цигарок на день? Скільки міліграмів вітаміну С надходитиме до його організму, якщо він споживатиме вітамін за нормою? 34 зошити до 12 сольдо

Ответы на вопрос

Отвечает Пасичник Виктория.

Ответ:

200 мг

Пошаговое объяснение:

1) 25 • 12 = 300 (мг) – вітаміну С краде у себе курець.

2) 500 – 300 = 200 (мг) – вітаміну надходитиме до організму курця.

Відповідь: 200 мг.