тіло масою 2 кг кинули вертикально вгору зі швидкістю 10 м/с. На якій висоті його кінетична енергія

становить 60дж

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаганбет Ахмад.

Ответ:

3 метра

Объяснение:

За законом збереження мех. енергії:

ΔWмех1=ΔWмех2

mgh=Wкін

h=Wкін/mg=60/2*10=3 метра