Сила струму змінюється відповідно до рівняння i = 5 cos 200πt (А).Визначте максимальне значення

сили змінного струму, період і частоту його коливань, а також силу струму в момент часу 2,5 с

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юля.

Відповідь:

Пояснення:

Um = 5 A

ω = \frac{2\pi}{T}

200π = \frac{2\pi}{T}  

100 = 1/T

T = 0,01 c

∨ = 1/T =100 (1/c)

i = 5 cos 200π * 2,5 = 3,3 A