За який час на висоту 8м може підняти насос 2 т води якщо його потужність дорівнює 5 квт

допоможітьььььььь!!! ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

Дано

h=8 м

N=5000 Вт

m=2000 кг

t-?

Решение

А=N*t

A=m*g*h

t=A/N=m*g*h/N

t=2000*10*8/5000=32 c

Ответ :t=32 c