За сили струму 5А, що проходив через електролітичну ванну протягом 10 хв., виділилося 1,017 г

цинку. Визначте електрохімічний еквівалент цинку.

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Карина.

Ответ:3,39*10^{-7} кг/А·с

Объяснение:

m = 0.001017 кг

t = 10 хв = 600 с

I = 5 А

Використаємо закон Фарадея для електролізу: m=kIt ,

тоді k = \frac{m}{It} =\frac{0.001017}{5*600}=0.000000339 = 3.39*10^{-7} (кг/А·с)