2)За 30 хв електролізу розчину цинкової сілі на катоді електролітичної ванни виділилося 5 г

цинку. За якої сили струму проходив електроліз? ( Електрохімічний еквівалент цинку дорівнює 0,34·10-6кг/Кл).

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

m=kIt

I=m/kt

I=0.005/0.34*10^-5*1800 = 0.817 A