Моторний човен з двигуном, який має потужністю 5 кВт розвиває силу тяги 0,1 кН. З якою швидкістю

рухається човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Дарья.

Ответ:

Дано:

N=5кВт=5000Вт

F=0.1кН=100Н

Найти:v

Решение:

1)v=N/F⇒

v=5000/100=50м/с

Объяснение: