Моторний човен з двигуном, який має потужністю 5 кВт розвиває силу тяги 0,1 кН. З якою швидкістю

рухається човен? Запиши лише числове значення відповіді в одиницях вимірювання, що відповідають системі СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Костя.

Ответ:

Швидкість руху човна можна знайти з формули: P=Fv, де P - потужність двигуна, F - сила тяги, v - швидкість руху.

Підставляючи в цю формулу відповідні значення, отримаємо:

5 кВт = 0.1 кН ⋅ v

Перетворюємо одиниці вимірювання потужності і сили в систему СІ:

5⋅10^3 Вт = 1⋅10^3 Н ⋅ v

Розв'язуючи це рівняння відносно v, отримуємо:

v = 5⋅10^3 Вт / 1⋅10^3 Н = 5 м/с

Объяснение:

можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг

Отвечает Кирбенева Марина.

Дано:

N=5кВт=5000Вт

F=0,1кН=100Н

Знайти:

v-?

N=Fv→v=N/F=5000/100=50м/с