моторний човен з двигуном який має потужність 7 кВт розвиває силу тяги 300н. З якою швидкістю

рухається човен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларины Саша-Дарина.

Ответ:

Дано:                       |         Розв'язання:

N = 7кВт=7000Вт   |    V = N/F

F = 300Н                 |    V = 7000/300 = 23 м/с

----------------------------|

V - ?

Объяснение:

Вот