Моторний човен з двигуном, який має потужностю 7 кВт розвиває силу тяги 0,35 кН. 3 якою швидкістю

рухаються човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Елтышев Вадим.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі використовується формула:

F = m*a

де F - сила тяги, m - маса човна, a - прискорення.

Масу човна можна визначити за формулою:

P = F*v

де P - потужність двигуна, v - швидкість човна.

Таким чином, маємо:

m = F/a

m = (0,35 кН) / (9,81 м/с²) ≈ 0,036 кг

Тепер можемо знайти швидкість човна:

P = F*v

v = P / F

v = (7 кВт) / (0,35 кН) ≈ 20 м/с.

Отже, швидкість човна становить близько 20 м/с.