Кран рівномірно піднімає вантаж, масою якого становить 1 т, на висоту 10 м за 10 с. Яку

потужність розвиває двигун крана? g = 10 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Данил.

Ответ:

Дано

m=1т

t=10с

h=10м

g=9,8H÷кг

Объяснение:

N=A÷t

A=Fl

A=mgh

N=mgh÷t

N=1000*10*10/30=3,33Вт

Відповідь:3,33Вт

Отвечает Дождева Вероника.

Ответ:

Дано

m=1т

t=10с

h=10м

g=9,8H÷кг

Объяснение:

N=A÷t

A=Fl

A=mgh

N=mgh÷t

N=1000*10*10/30=3,33Вт

Відповідь:3,33Вт