Кран рівномірно піднімає вантаж, маса якого становить 1тона, на висоту 10метрів за 10секунд. Яку

потужність розвиває двигун крана?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.
1т=1000 кг
высота=10 м
время=10 секунд
найти мощность
1. мощность=работа:время
работу можно расписать как mgh
N=mgh/t=1000*10*10/10=100000/10=10000 Вт=10кВт