Тіло масою 0,2кг скинули з висоти 10м.Яка кінетична енергія тіла на висоті 7м? Срочно помогите !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Вика.

Відповідь:

6 Дж

Пояснення:

h_{1} = 10 м

h_{2} = 7 м

m = 0.2 кг

g = 10 \frac{M}{C^{2} }

Так як початкова швидкість руху тіла - 0, то кінетична енергія на початку руху дорівнює - 0. Отже, за законом збереження енергії:

mgh_{1}= mgh_{2} + E_{k}

E_{k} = mgh_{1} - mgh_{2}

E_{k} = mg(h_{1} - h_{2})

E_{k} = 0.2 * 10 (10 - 7) = 2 * 3 = 6 Дж