Визначте циклічну частоту коливань у контурі, якщо ємність конденсатора 10 мкФ, а індуктивність

його котушки 100 мГн.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Дима.

Ответ: круговая частота равна \omega=\frac{1}{\sqrt{L*C}}=\frac{1}{\sqrt{10*100*10^{-6-3}}}=1000 рад/секунду.

Объяснение: