5. За какое время трактор, движущийся с ускорением 0,5 м/с2 проедет 5 км? (


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Полина.

Ответ:

100с,або 1,67хв.

Объяснение:

1) Запишемо рівняння швидкості: V1=V0+at , де V1- швидкість руху трактора , V0 початкова швидкість=0   а-прискорення , t час ., замінемо V1   на S/t   і запишемо рівняння:   S/t=0+at    5000/t=0.5*t    t²=S/a=5000/0.5=10000 √10000=100(c)   Відповідь: трактор проїде відстань за 100 с, або за 1,67 хвилини.