Електричний чайник, опір нагрівального елемента якого дорівнює 25 Ом, за 3 хв нагріває 1 кг води

від 25 до 100 °С. Визначте ККД чайника, якщо сила струму в нагрівальному елементі становить 10 А. Питома теплоємність води 4200 Дж/(кг-К). А 70 % Б 75 % В 80 % г85 %

Ответы на вопрос

Отвечает Паздников Иван.

Ответ:

70%

Объяснение:

R=25 Ом,

T= 3 мин = 180с

m= 1 кг

t1= 25 °С

t2= 100 °С.

I=10 А

c= 4200 Дж/(кг*К).

η=?

η=Q/A

Q=m*c*(t2-t1) = 1*4200*(100-25) = 315000 Дж

A = T*R*I^2 = T*25* 10^2 = 180*25*10^2 = 450000 Дж

η = 315000 / 450000 = 0,7 раз ==0,7*100% = 70%