6. За 5 хв електричний паяльник виділив 1,5 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника, якщо

сила струму в ньому дорівнює 0,5 А? 7. Два резистори опорами 5 Ом і 15 Ом з'єднані послідовно й під'єднані до джереластруму, напруга на затискачах якого становить 20 В. Скільки теплоти виділиться в обохрезисторах за 25 с? 8. В електричний чайник налили 0,5 кг води при температурі 12 °С. Через який часзакипить вода в чайнику, якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 10А, а напруга в мережі становить 220 В? ККД чайника 84 %.СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Богдан.

Ответ:

6. R=20 Ом

7. Q=500 Дж

8. t=100 c

Объяснение:

6. Q=UIt

U=1500/(0,5*5*60)= 10 B

R=U/I=10/0,5=20 Oм

7. I=20((5+15)=1 A

Q=20*1*25=500 Дж

8. Q=mc(100-t°)=0,5*4200*88=

184800 Дж

Q=UIt*ККД

t=Q/UI*ККД=184800/(220*10*0,84)=

100 c