Яка індукція магнітного поля, яке на провідник завдовжки 5.0 см по якому протікає струм 2.5 А і

який розміщений перпендткулярно до ліній магнітної індукції, діє силою 50мН ОТВЕТ ПОЛНЫЙ С РЕШЕНИЕМ И ФОРМУЛАМИ

Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

L = 5 см = 0,05 м

I = 2,5 А

α = 90°

F = 50  мН = 0,050 Н

_______________

В - ?

F = B·I·L·sin α

B = F / (I·L·sin 90°)

B = 0,050 / (2,5·0,05·1) = 0,4 Тл