Вантаж масою 500 кг висить на тросі діаметром поперечного перерізу 28 мм. Визнач механічну напругу

в тросі A A0,8Мпа B 0,5МПа C 0,4Мпа D 0,7Мпа

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Алексей.

Ответ: 8,1МПа

Объяснение:

Дано:

m=500кг

g=10Н/кг

d=28мм=0,028м

-------------------

σ-?

S=π*d²/4= 3,14*28²/4=615 мм2=615*10⁻⁶м² σ=F/S=m*g/S=500*10/615*10⁻⁶=8,13*10⁶ Па=8,1МПа