ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ Літак здійснює посадку на аеродромну смугу зі швидкістю 270км/год. Відстань яку він

проїхав по смузі поки його швидкість знизилася до 180км/год склала 800м. Визначити відстань ( у сотнях метрів ) яку проїде літак по аеродромній смузі доки його швидкість зменшиться від від 180 до 90 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Алахвердиева Айнура.

Ответ: 0,48 km

Объяснение:

2aS=u^2-u0^2

Выразим ускорение через первый отрезок :

a=(u^2-u0^2)/2S=-40500/1,6= -25312,5 m/c^2

Из второго отрезка:

S=(u^2-u0^2)/2a=-24300/-50625=0,48 km = 480m