Плавець, стрибнувши з п'ятиметрової вишки, занурився у воду на глибину 2 м. Скільки часу із яким

прискоренням він рухавсяу воді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алборов Александр.

Дано:

h1=5м

h2=2м

Найти:

t-? a-?

----------------

h1=(gt1²) /2

t1=√(2h1)/ g

v=gt1=√2gh1

v=at

h2=v²/(2a)= (2gh1) / 2a= (g/a)h1

a=g(h1/h2) =10(5/2) =25м/с²

t=v/a= h2 (√2/gh1) =2 (√2/10•5) =0.4с

Ответ: t=0.4c a=25м/с²