Чому дорівнює період обертання по колу,якщо за 1хв.тіло робить 5 обертань.


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

Т=12с

Объяснение:

за 1сек тіло робить 5/60=0.0833об/с,    Т=1/0.0833=12с