Знайти масу одного кіломоля повітря, вважаючи, що воно складається за масою з 25% кисню і 75% азоту


Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

Спочатку знайдемо число молів n кисню і азоту за формулою: n = m / m, де m - маса газу, а μ - його молярна маса.

Знаходимо число молів кисню: 25 / 32 = 0,78125.

Знаходимо число молів азоту: 75 / 28 ≈ 2,67857

Тепер знаходимо молярну масу суміші газів за формулою: m = (m1 + m2) / (n1 + n2) = (25 + 75) / (0,78125 + 2,67857) = 100 / 3,45982 ≈ 28,90323.

Объяснение: