Будь ласка, дуже потрібно вирішити Визначте молярну масу повітря вважаючи його сумішшю 78% азоту

N2 і 22% кисню О2

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Объяснение:

дано:

М-?

М(N2)=28*10^-3 кг/моль

М(О2)=32*10^-3 кг/моль

m(N2)= 0.78m

m(O2)=0.22m

Розв'язок:

V=V(N2)+V(O2);

M=m/V(O2)+V(N2);

V(O2)=m(O2)/M(O2);

V(N2)=m(N2)/M(N2);

M=m/m(o2)/M(O2) +m(N2)/M(N2)=

m/0,22m/32*10^-3+0.78m/28*10^-3=32*10^-3-28*10^-3/0,22*28*10^-3+0,78*32-10^-329*10^-3кг/моль