Формула обчислення коефіцієнта тертя ковзання, якщо відомі вага тіла та сила, з якою це тіло

рівномірно переміщують горизонтальною поверхнею. Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Красова Рада.

Ответ:

Объяснение:

F=μ*N=μ*m*g

μ=F/N=F/(m*g)

====================